15 лист. 2019

Підсумки міського конкурсу дитячого малюку «Україна – єдина країна»

Вітаємо наших юних художників- переможців міського конкурсу дитячого малюку «Україна – єдина країна» та їх наставників-учителів: У номінації «Символи України»: І місце – учениця 3-Г класу Руда Марія, учениця 3-А класу Дмитренко Валерія ( керівники Іванова М.В., Якименко Ю.А.) ІІ місце – учні 2-В класу Прокопович Катерина та Чорновол Денис ( керівник Ярошенко І.М.) ІІІ місце – учениця 6-А класу Усатенко Марина учениця 5-Б класу Шевчик Дар’я (керівник Бистра Н.В.) учениця 4-Г класу Тацуля Софія учениці 1-А класу Рудницька Єва, Вишнивецька Руслана (керівники Новікова Н.Г., Леонгард Т.Б.) У номінації «Моє рідне місто» І місце – учениця 6-Б класу Круть Сніжана ІІ місце – учениця 6-Б класу Ігнатенко Анастасія (керівник Бистра Н.В.) У номінації «Мрію, щоб на світі не було війни» ІІ місце – учениця 6-А класу Жмур Анна (керівник Бистра Н.В.) ІІІ місце – учениця 1-А класу Грабовська Марія (керівник Новікова Н.Г.) Натхнення, творчого лету і нових цікавих робіт!
11 лист. 2019

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії

10 жовтня у Новомсоковській ЗЗСО № 6 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії. Вітаємо наших призерів: ІІ місце - Сіда Юлія, учениця 11-В класу ІІІ місце - Ковтун Альона, учениця 11-В класу, Мануйленко Данило, учень 10-А класу, Сидорко Гліб, учень 9-Б класу, Недужко Катерина, учениця 8-Б класу. та їх учителів-наставників Шевченко Ларису Олександрівну та Малу Ларису Миколаївну✨
8 лист. 2019

До Дня української писемності

Учні 11 класів готуються писати радіодиктант національної єдності - 2019.
7 лист. 2019

Практична конференція "Новомосковськ - екологічно безпечне середовище: міф чи реальність"

7 листопада відбулася міська науково - практична конференція "Новомосковськ - екологічно безпечне середовище: міф чи реальність", на якій Шевченко Дар'я, учениця 10-Б кл., та Школа Софія, учениця 10 - В кл., представили екопроект "Смітити не можна - переробляти". Дівчата у своїй доповіді підняли питання підвищення екологічної культури громадян міста, запропонували ідеї вирішення проблеми утилізації енергозберігаючих лампочок та побутових відходів, що скопилися на Новомосковському сміттєвому полігоні
6 лист. 2019

Природоохоронні акції

В рамках акцій: " Скажемо - ні, поліетиленовим пакетам" та " Правила культури вигулу собак в паркових зонах" в 6- Б класі проведено виховні години, присвячені цим темам. Учні взяли активну участь у обговоренні екологічних проблем міста і країни в цілому.
5 лист. 2019

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

Вітаємо ученицю 11В класу Ковтун Альону та учителя біології Довбиш Владиславу Володимирівну із ІІ місцем у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Наснаги і натхнення, доленосних звершень і втілення найсміливіших планів у житті
31 жовт. 2019

Участь старшокласників у тематично-екскурсійному проекті "Шляхами героїв"

Наші учні взяли участь у тематично-екскурсійному проекті "Шляхами героїв". Відвідали легендарну 25 бригаду. Емоції, враження переповнюють✨ Пам'ятаємо, цінимо і дякуємо нашим захисникам
23 жовт. 2019

Акція "Посади дерево"

Учні, батьки та вчителі долучилися до загальноміської акції по озелененню рідного міста.
23 жовт. 2019

Перший етап військово-патріотичної гри "джура"

Душа - Богові, Життя - Україні, Честь - собі! З честю та гідністю, вишуканістю та шляхетністю, наші джуристи сьогодні захищали себе на першому етапі військово - патріотичної гри "Джура" - "Ватра"!
13 жовт. 2019

До Дня захисника України

14 жовтня ми відзначаємо відразу три свята: Свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. До цієї дати в 6 -А класі 11 жовтня пройшла військово-патріотична година "Героїв стежина від батька до сина". Учні згадали історію козацтва, української армії, вшанували пам'ять загиблих героїв України. На цьому заході був присутній учасник АТО Сапонов Веніамін, який звернувся до учнів з настановою, як до майбутніх захисників Батьківщини. Ми вклоняємося тим, хто літ тому назад багато і тим, хто нині з автоматом нам спокій береже і захищає рідну, вільну Україну.