1 груд. 2020

Підсумки ІІ етапу ХХІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика

Вітаємо переможців та призерів міського етапу ХХІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика: І місце - Олешко Ірина, учениця 8-Б класу І місце - Воробйова Валерія, учениця 11-А класу ІІ місце - Пантітова Дар'я, учениця 4-Б класу ІІ місце - Лобань Ангеліна, учениця 5-Г класу ІІ місце - Недужко Катерина, учениця 9-Б класу ІІ місце - Універсал Анна, учениця 10-В класу ІІІ міце - Кривенко Назар, учень 3-А класу ІІІ місце - Маміна Валерія, учениця 6-А класу. Подяка учителям Коваль Валентині Григорівні, Васілішиній Олені Володимирівні, Добровій Зої Олексіївні, Калантирській Наталії Іванівні, Лагоді Ірині Миколаївні, Німенко Лідії Михайлівні за розвиток та підтримку у дитячих серцях любові і глибинного відчуття рідної мови, Бажаємо бути успішними, стійкими і цілеспрямованими, йти до мети, розвивати свої таланти, плекаючи у душі мелодію українського слова!
30 лист. 2020

Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпади з географії

Підведені підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії. Вітаємо наших переможців: І місце - Онищенко Антон, учень 10-Б класу ІІІ місце - Сидорка Гліб, учень 10-Б класу ІІІ місце - Мануйленко Данило, учень 11-А класу. Подяка учителю географії Шевченко Ларисі Олександрівні за якісну роботу з обдарованими учнями!
24 лист. 2020

Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії

Підведені підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії. Шкільна команда показала гідний результат: ІІ місце - Коробкіна Софія, учениця 10-Б класу

Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з англійської мови

Підведені підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови. Вітаємо наших переможців: І місце - Шаповал Назар, учень 8-Б класу ІІ місце - Леонова Василина, учениця 11-А класу ІІ місце - Мануйленко Данило, учень 11-А класу ІІІ місце - Кушнір Єгор, учень 10-Б класу ІІІ місце - Онищенко Антон, учень 10-Б класу ІІІ місце - Конопленко Валерія, учениця 9-А. Подяка вчителям англійської мови Остроух Аллі Вікторівні та Цимієвій Тетяні Павлівні.

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з інформатики

Підведені підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики (програмування)

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови

19 лист. 2020

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології

Підведені підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Вітаємо нашу переможницю, ученицю 9-Б класу, Недужко Катерину та учителя біології Білу Олену Олександрівну.
19 лист. 2020

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

Підведено підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури. Вітаємо наших переможців: І місце - Воробйову Валерію, ученицю 11-А класу, ІІ місце - Сєроклина Святослава, учня 8-А класу, ІІІ місце - Універсал Анну, ученицю 10-В класу. Вдячні їх наставниками, учителям української мови та літератури Коваль Валентині Григорівні, Васілішиній Олені Володимирівні.
16 жовт. 2020

Підсумки міського екологічного конкурсу "Я обираю чисте майбутнє"

Вітаємо учнів нашої вісімнадцятої з перемогою в міському екологічному конкурсі "Я обираю чисте майбутнє!" Переможці у номінаціях "Еко-двіж" (Чугуєвський Даніїл 10-Б, Онищенко Антон 10-Б), " Еко-проект "(Чугуєвський Даніїл 10-Б, Онищенко Антон 10-Б, Шевченко Дар'я 11-В). Пишаємося нашими учнями, які мають активну життєву позицію, власне бачення вирішення екологічних проблем, творчі, креативні, які відчувають красу навколишнього світу і його біль: учасники номінацій "Еко-проект" Сидорка Гліб 10-Б, Авраменко Юлія 10-Б, Коробкіна Софія 10-Б, " Зелена книга" (малюнок Білоконь Карина 6-Б, Пирогова Вероніка 6-Г, Шандрик Єлизавета 6-Г, Фролова Софія 5-Г, Кулініч Кіра 3-Г), "Сортуй сміття заради майбутнього"(Панюта Анастасія 7-Б). Велика вдячність учителям біології, які підготували нашу шкільну команду, Білій Олені Олександрівні та Саксонік Ксенії Олександрівні.
13 жовт. 2020

До Дня Захисника України

До Дня Захисника України та Дня українського козацтва у 5-А класі (класний керівник Галина Андріївна Рогачова) відбулася цікава та емоційна зустріч з Сергійчуком Русланом Миколайовичем, учасником АТО. Неможливо жити на рідній землі і не знати її історії... "Козацькому роду нема переводу" - впевнені і наші п'ятикласники, адже, вони винахідливі, спритні, кмітливі і допитливі, справжні нащадки легендарних героїв і свідки подвигу сьогодення наших незламних воїнів на сході України