21 лист. 2021

До Дня Гідності і Свободи

21 листопада українці відзначають свято "День Гідності та Свободи", метою якого є утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист деморкатичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. "Країна нескорених" - під таким гаслом наш ліцей відзначає це свято. Найменші ліцеїсти 1-А класу разом з класним керівником Лагодою І.М. провели годину спілкування "У їхніх серцях жила Україна" і щиро вітають усіх українців зі святом
16 лист. 2021

Про відновлення освітнього процесу для здобувачів освіти 5-11 класів

Повідомляємо про повне відновлення освітнього процесу з 17.11.2021. Дякуємо вам, любі діти та шановні батьки, за співпрацю, розуміння та підтримку.
9 лист. 2021

До уваги учасників освітнього процесу!

Відповідно до Протоколу № 15 позачергового засідання Новомоскоської міської комісії з питань ТБ та НС з 10.11.2021 року відновлюється освітній процес у закладах загальної середньої освіти для здобувачів освіти 1-4-х класів.
27 жовт. 2021

Про організацію дистанційного навчання з 01.11.2021 року

До уваги здобувачів освіти та батьків Ліцею № 18! Згідно наказу Управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради № 158 від 25.10.2021 р. освітній процес для учнів 1-11 класів буде відбуватися дистанційно з 01.11.2021 року. Розклад дзвінків для онлайн уроків складено відповідно Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОЗ України № 2205 від 25.09.2020 р. Інформація щодо організації дистанційного навчання в Ліцеї № 18 розміщена на сторінці "Дистанційне навчання" сайту.
22 вер. 2021

Опитування інституту обдарованої дитини НАПН України

З метою визначення обізнаності і ставлення до проблем виявлення та супроводу розвитку обдарованої особистості, Інститут обдарованої дитини НАПН України проводить опитування серед педагогічної спільноти, здобувачів освіти та батьків. Опитування є анонімним, результати дослідження будуть оприлюднені лише в узагальненому вигляді. Інститут просить долучитися до опитування педагогічних працівників, здобувачів освіти та батьків. Дякуємо за участь!
21 вер. 2021

21 вересня - Міжнародний день миру

21 вересня Міжнародний день миру. Найбільше у світі щастя- це мир, коли люди живуть у єдності, спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не лються сльози горя та втрат. Ліцей вітає усіх зі святом! Мир- це життя, щастя, радість, чисте небо над головою. Мир- це упевненість у завтрашньому дні, у своєму майбутньому. Мир- це можливість спокійно учитися, працювати, любити і поважати один одного. Хай буде мир на всій Землі!
17 вер. 2021

Тематичний тиждень проти насильства і булінгу

Згідно з дослідженням, 24 % українських дітей хоча б раз стикалися із цькуванням у школі. З них менше половини розповідало про цей досвід батькам, рідним, вчителям чи друзям. Дуже часто булінг призводить до непоправних наслідків... Що таке булінг? Як булінг відрізнити від сварки між однокласниками? Що робити, щоб не стати жертвою булінгу та, що робити, якщо ти вже став жертвою? Як зберегти своє здоров'я? Як поводити себе у колективі, щоб самому не стати булерем? На ці питання шукали відповіді ліцеїсти на тренінгових заняттях, під час діалогів та задушевних бесід з класними керівниками, соціально-психологічною службою ліцею та представниками поліції в Дніпропетровській обл. "Булінгу - стоп!" - під таким гаслом завершився тематичний тиждень протидії насильства та булінгу.
9 вер. 2021

Краще, вище, спритніше!

День фізкультури та спорту в Україні відзначається другої суботи вересня. Наш ліцей № 18 ніколи не остається осторонь цієї події. Другий тиждень навчання відзначається Олімпійськими уроками, змаганнями, конкурсами вікторинами, присвяченими фізкультурі та спорту. У ці теплі вересневі дні традиційними є Веселі старти для учнів 5-6-х класів, що пройшли сьогодні. Учителі фізкультури Поддубцева В. М., Поддубцев С. Г, Федоренко О. О., класні керівники та учні 5-х, 6-х класів стали творцями та учасниками пізнавального, спортивного та веселого свята - змагання для школярів. Старшокласники розповіли про історію олімпійського руху. Молодші школярі змагалися у спритності та вправності, їх однокласники вболівали. І як завжди - нагородження! І олімпійський дух у кожного учасника
9 вер. 2021

Опитування Державної служби якості освіти України

Державна служба якості освіти України проводить анонімне опитування щодо організації та якості забезпечення освітнього процесу у 2021-2022 навчальному році. Шановні батьки, учні, педагогічні працівники, оберіть свою анкету і дайте відповіді на запитання. Дякуємо за участь!
1 вер. 2021

1 вересня - День знань

1 вересня… День, який нікого і ніколи не залишає байдужим. День зустрічей, день усмішок, день Першого шкільного дзвоника, день, коли оновлення входить в життя кожного представника нашої великої ліцейської родини.