8 трав. 2019

День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні

Україна відзначає День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні. Сьогодні і у нашій школі пройшов Єдиний урок Пам' яті
3 трав. 2019

Підсумки міського фестивалю дитячої творчості серед закладів освіти «Таланти Присамар’я – 2019»

Підведені підсумки міського фестивалю дитячої творчості серед закладів освіти «Таланти Присамар’я – 2019». Вітаємо наших талановитих неповторних переможців:І місце – хор середніх класів «Рондо», ІІ місце – хор молодших класів «Кіндерсюрприз». У номінації «Соло. Вокал»:І місце – учениця 10-В класу Ковтун Альона, ІІІ місце – учениця 2-А класу Пилипчук Юлія. У номінації «Художнє читання»:І місце – учениця 2-В класу Ступіна Анастасія, ІІІ місце – учениці 5-А класу Клюєва Дарина та Решетняк Єлизавета, учениця 2В класу Ступіна Анастасія✨Щира подяка наставникам юних талантів учителю музики, керівнику хорового гуртка Камшиловій Оксані Анатоліївні та керівнику гуртка "Літературне художнє слово" Тарасенко Тетяні Дмитрівн
26 квіт. 2019

Річниця Чорнобильської катастрофи

Чорнобиль… Символ болю і горя вже протягом 33 років… 26 квітня 1986 року Україну накрила страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка несла відчай спустошених домівок, невизначеного майбутнього, невідомих хвороб і смертей. У всіх класах пройшли заходи та уроки Пам’яті, присвячені 33 річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Про вплив радіації та наслідки катастрофи говорили і на уроках «Основи здоров’я» (учитель Саксонік К.О.). Шкільний рій «Лицарі волі», учасники військово-патріотичної гри «Джура», провели урок-реквієм для учнів початкової школи», як світлу данину подвигу простих людей, що ризикуючи власним життям, врятували нас від подальшого поширення радіації, адже важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу.
25 квіт. 2019

Рух заради здоров'я

25 квітня 2019 року наша школа узяла участь у міському етапі Всеукраїнського фестивалю ранкової зарядки "Рух заради здоров'я". Фестиваль проводиться з метою мотивації школярів до систематичних занять фізкультури і спортом для зміцнення здоров'я, загартування організму, популяризації здорового способу життя.
20 квіт. 2019

Підсумки фольклорно-етнографічної експедиції “Звичаї, обряди та традиції мого краю”

Виховання на основі етнопедагогіки, українських народних та історичних традицій є одним із дієвий напрямків становлення громадянина-патріота України. З 1998 року щорічно в області проводиться фольклорно-етнографічна експедиція “Звичаї, обряди та традиції мого краю”, що сприяє активізації збирання автентичного фольклору, пам’яток народного мистецтва, залученню учнів до вивчення надбань духовної спадщини Дніпропетровської області. За результатами експедицій видається збірка фольклорно-етнографічних матеріалів області “Калита”. 18 квітня у м Дніпро відбулася науково-практична конференція «Національно-патріотичне виховання: аспекти реалізації», проведена дитячо-юнацьким кіноцентром “Веснянка". Наші учні 10-Б класу Мішекіна Олеся, Фоменко Поліна, Глущенко Василь та Мірошник Матвій разом із своїм класний керівником, учителем української мови та літератури, незмінним провідником фольклорної експедиції Коваль Валентиною Григорівною, стали її учасниками та, як переможці, отримали грамоти і подарунки
18 квіт. 2019

Підведені підсумки міського конкурсу дитячої творчості «Моя майбутня професія»

Підведені підсумки міського конкурсу дитячої творчості «Моя майбутня професія» у 2019 році. Вітаємо наших юних переможців!У номінації «Живопис» ученицю 5-Г класу Онищенко Вероніку – ІІІ місце,у номінації «Графіка» ученицю 2-Б класу Порохняк Ксенію – ІІІ місце, у номінації «Плакат» учениць 4-Г класу Рудь Ярославу – ІІ місце та Лєнь Владиславу – ІІІ місце. Дякуємо учителям Бистрій Наталії Вікторівні, Лагоді Ірині Миколаївні, Новіковій Ніні Григорівні!
18 квіт. 2019

Підведені підсумки міського конкурсу дитячої творчості «Моя майбутня професія»

18 квіт. 2019

Підведені підсумки міського етапу Всеукраїнської виставки - конкурсу декоративно - ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» - 2019. Радо вітаємо наших юних майстринь з перемогою! У номінації «Нетрадиційне писанкарство. Бісерки»: І місце – Кривохатку Марину, ученицю 7-А класу, ІІ місце – Стрибка Анастасію, ученицю 7-Б класу, ІІІ місце – Леонову Марію, ученицю 6-Б класу; У номінація «Народна вишивка»: ІІ місце – Рижевську Поліну, ученицю 5-Б класу, ІІІ місце – Дюбіну Дар’ю, ученицю 5-А класу У номінації «Витинанка» ІІ місце – Морозову Вікторію, ученицю 7-В класу! Щиро дякуємо їх наставницям, учителям обслуговуючої праці (технології) Волощенко Ельвірі Олександрівні та Хілько Олені Антонівні!
8 квіт. 2019

Підведено підсумки обласного етапу конкурсів юних літераторів, художників, композиторів «Собори наших душ», що проводився з метою патріотичного виховання, формування творчої еліти засобами літератури, музики й образотворчого мистецтва, підтримки творчо обдарованих дітей та з нагоди відзначення 205-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка. Вітаємо наших переможців у номінації «Юні літератори»: учениць 3-Г класу Лобань Ангеліну, 8-В класу Універсал Анну, 9-А класу Воробйову Валерію, 10-В класу Ковтун Альону
3 квіт. 2019

Підсумки міського турніру "Що? Де? Коли?"

Вітаємо нашу шкільну команду у складі учнів 11Б класу Водопьяна Станіслава, 11В - Вікторової Дарини, Мізиренко Катерини, Устименкової Катерини, 10В - Ліщук Віри, Сідої Юлії, 8А - Кравченко Софії та їх активного натхненного керівника Бистру Наталію Вікторівну з ІІ місцем у міському турнірі "Що? Де? Коли?" ✨Ми пишаємося вами! Бажаємо вдосконалення, нових перемог і звершень нашій інтелектуальні еліті!