24 вер. 2020

Вітаємо з перемогою у фіналі змагань "Шкіряний м'яч"

Вітаємо з перемогою у фіналі змагань "Шкіряний м'яч" нашу команду футболістів: Тимошенко Артур 6а Ковальов Артеній 6а Захаров Андрій 6а Надрага Михайло 6в Бабак Ярослав 6г Ніколенко Іван 6г Кучеренко Олександр 5г Чернишов Ярослав 4в Зичимо нових перемог і звершень
18 вер. 2020

Булінгу - ні

В межах Всеукраїнського тижня протидії булінгу (14-18 вересня 2020р) психологічною службою СЗШ 18 було проведено профілактичні заходи - годину психолога "Я не дам себе ображати", діалог-бесіду "Формування відповідальності щодо власної поведінки".
1 вер. 2020

1 вересня - День знань

Любі наші учні, дорогі колеги, шановні батьки! Розпочався новий 2020-2021 навчальний рік, особливий, незвичний, але осіннім золотим передзвоном пролунав перший дзвоник, який об'єднав сьогодні нашу дружну родину вісімнадцятої. Гамірно на шкільному подвір'ї: дзвінкий сміх, обмін враженнями - школа ожила. Вітаємо з Початком, адже початок - це рух, джерело, надія і основа. Міцного здоров'я, наснаги, сил та енергії життєтворення, позитивних емоцій, нестримного руху до нових відкриттів, світлих посмішок, теплоти щирих сердець! Наша вісімнадцята зустрічає ще один рік - нехай він буде роком перемог і здобутків, нового досвіду і позитиву! Нехай він буде щасливим для усіх нас!
6 груд. 2019

Вітаємо з Днем Збройних сил України

Учні нашої школи привітали захисників із Днем Збройних сил України. Бійці передають слова величезної подяки учням і вчителям молодших класів за смаколики та такі теплі та добрі малюнки!

До Дня Збройних сил України

На честь Дня Збройних сил України в нашій школі пройшли традиційні для 11-х класів військово-патріотичні змагання "Козацькі забави".

"Скажи булінгу -ні!"

Учні 5-А класу - активні учасники години спілкування "Скажи булінгу -ні!", проведеної шкільним психологом Бєловою Ксенією Олександрівною.
5 груд. 2019

Щира подяка випускнику школи Островському Д.М.

Адміністрація дякує Островському Денису Миколайовичу за небайдужість до вирішення нагальних питань рідної школи та заміну склопакету.
3 груд. 2019

Підсумки міського конкурсу "Країна чарівних книжок"

28 листопада в мiськiй бiблiотецi вiдбулося нагородження переможцiв конкурсу "Країна чарiвних книжок". Вiтаємо Анастасiю Панюту учению 6-Б класу з lll мiсцем у номiнацiї "Образотворче мистецтво" та дiвчаток 6 класiв за ll мiсце у номiнацiї "декоративно-вжиткове мистецтво".
2 груд. 2019

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

01 грудня 2019 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови. Вітаємо шкільну команду з високими досягненнями: ІІ місце - учениця 11-Б класу Барчук Ольга, ІІІ місце - учениця 10-А класу Леонова Василина, ІІІ місце - учень 10-А класу Мануйленко Данило, ІІІ місце - учениця 8-А класу Коротич Дар'я. Подяка учителям англійської мови Цимієвій Тетяні Павлівні та Остроух Аллі Вікторівні.
27 лист. 2019

Підсумки міського етапу 20-го Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Підведені підсумки міського етапу 20-го Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Вітаємо наших переможців-знавців рідної мови, які тонко відчувають її красу і неповторність, мелодійну глибину і променісту натхненність, вчаться володіти і розкривати багатство і силу Слова. І місце - учениця 6-А класу Литвиненко Белла, І місце - учениця 10-А класу Воробйова Валерія, ІІ місце - учениця 3-Б класу Пантітова Дарія. ІІ місце - учениця 4-Б класу Зубко Вікторія. ІІ місце - учениця 5-Б класу Шевчик Дар'я, ІІ місце - учениця 5-А класу Маміна Валерія, ІІ місце - учень 7-А класу Терещенко Єгор, ІІ місце - учениця 8-А класу Литвищенко Вікторія, ІІ місце - учениця 9-В класу Універсал Анна. Щира подяка учителям-наставникам Коваль Валентині Григорівні, Лагоді Ірині Миколаївні, Рубаник Наталії Григорівні, Гладкій Ларисі Петрівні, Калантирській Наталії Іванівні, Васілішиній Олені Володимирівні, Добровій Зої Олексіївні.