15 лист. 2012

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

10 листопада у СЗШ № 6 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.
6 лист. 2012

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови та світової літератури

Вітаємо Шухман Катерину, ученицю 8-Б класу, Трохимович Дарину, ученицю 9-А класу, - І місце, Христофоріді Кирила, учня 9-В класу, Кухаренко Валерію, ученицю 10-Б класу, Таран Аліну, ученицю 11-Б класу, Бондаренко Анастасію, ученицю 11-В класу, - ІІ місце! Вітаємо вчителів-предметників Климову Ірину Василівну, Манохіну Тетяну Володимирівну, Северин Любов Миколаївну!
5 жовт. 2012

Шановні колеги! З Днем учителя!

Тим, хто пізнати добро допоміг, Тим, хто відкрив для нас тайни доріг, Тим, хто нам крила дарує щодня, Тим, хто відкрив нам жагу пізнання Тим, чия праця важка, непроста, Тим, чиє слово добром пророста, Тим, хто відкрив нам науки світання Наші святкові і щирі вітання!