Історія закладу освіти

Загальноосвітній навчальний заклад уперше гостинно відчинив двері для своїх учнів 1 вересня 1975 року, увібравши в себе педагогічну еліту міста, сучасні технології будівництва та обладнання навчальних кабінетів і став центральною школою міста, осередком інтелектуального та творчого зростання дитячої особистості. Випускники підготовлені до самостійного прийняття рішень щодо напряму і форм власного становлення через професійне самовизначення, реалізацію природних здібностей. 95 % випускників успішно складає вступні іспити до вищих навчальних закладів різних рівнів акредитації та досягають значних успіхів у галузях науки, техніки, економіки , медицини, педагогіки, мистецтва. Багато з них навчаються або працюють за кордоном. Усі вони зберігають у душі імена улюблених вчителів, їх мудрі поради, звуки шкільного дзвоника, свої перші перемоги і досягнення. У 2020 році освітній заклад набуває статусу ліцею. І вже ліцеїсти, підтримуючи вогник інтелекту та творчості, займають призові місця у 2 та 3 етапах Всеукраїнськихї олімпіад з базових диісциплін, у міських та обласних творчих конкурсах знавців української мови ім. П. Яцика, "Собори наших душ", "об`єднаймося ж , брати мої!". Ліцей пишається своїми талантами: співаками і читцями, хором початкової та основної школи, вокальним ансамблем, досягненнями учасників фолькльорно-етнографічної експедиції “Звичаї, обряди, традиції рідного краю “, переможцями  виставок, змагань. У практику управлінської діяльності впроваджена цілісна система роботи з педагогічними кадрами по переорієнтації освітнього процесу на компетентнісно зорієнтований через взаємозв’язок тематичних засідань педагогічної ради, семінарів-практикумів, консиліумів, індивідуальних консультацій та співбесід, фестивалів педагогічної майстерності. Інтерактивні форми роботи стимулюють вчителя до активної діяльності, творчого неспокою, пошуку нових форм та методів роботи. З високого рівня професіоналізму вчителя і починається якісна освіта, робота над якою пронизує усі ланки ліцейного життя – і через вдосконалення освітнього середовища, і через реалізацію та результативність освітнього процесу.