Ліцей №18 міста Новомосковська оголошує набір учнів до 10 класу на 2023/2024 н.р.

17 трав. 2023
Напрями навчання: • Суспільно-гуманітарний (українська мова та література, історія України) • Технологічний (інформатика) • Природничий (хімія, біологія)

Заява подається одним із батьків.

Напрями навчання:

• Суспільно-гуманітарний (українська мова та література, історія України)
  • Технологічний (інформатика)
  • Природничий (хімія, біологія)

Вступники подають такі документи:

• Заява на ім'я директора
  • Свідоцтво про базову середню освіту (з достатнім та високим рівнем знань з предметів, визначених у Положенні про порядок вступу до 10-х класів ліцею № 18 міста Новомосковська)
  • Особова справа та медична карточка дитини
  • Копія паспорта
    Прийом заяв на вільні місця здійснюються лише після отримання свідоцтв про базову середню освіту з 9.00 до 15.00 за адресою вул. Паланочна, 9-А

Зарахування на навчання у Ліцей №18 м.Новомосковська здійснюється на підставі результатів конкурсного відбору (якщо кількість поданих заяв перевищуватиме кількість вільних місць)

Призери III (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України зараховуються поза конкурсом.