Модельні навчальні програми та підручники для 5-го класу на 2022/2023 навчальний рік

29 серп. 2022
Дорогі п'яткласники та шановні батьки! Пропонуємо до вашої уваги назви та авторів модельних навчальних програм з усіх предметів та інтегрованих курсів для 5-х класів Нової української школи, за якими буде працювати наш заклад.

У модельних навчальних програмах, затверджених наказом МОН від 12.07.2021 №795, визначено орієнтовну послідовність досягнення очікуваних результатів, зміст предмету та види діяльності здобувачів освіти.
Педагоги ліцею на основі обраних модельних програм розробили навчальні програми з кожного предмету, які будуть затверджені на засіданні педагогічної ради.
Підручники, обрані освітнім закладом, доступні в електронному форматі.